CALEOGLAS
Kilonia

W naszym zakładzie w Kilonii produkujemy całe spektrum szkła płaskiego przy pomocy wyspecjalizowanego zespołu. Naszą specjalnością jest szkło izolacyjne dla architektury energooszczędnej i przyjaznej środowisku, a co jest Twoją specjalnością?

Praca dla operatora maszyn

To stanowisko ist stworzone dla Ciebie, ponieważ oferujemy

  •            Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy / po uzgodnieniu możliwy niepełny wymiar czasu        pracy
  •             Wynagrodzenie zgodne z rynkiem / wynagrodzenie zależne od wyników zgodnie z siatką taryfową
  •              Premia wakacyjna i świąteczna oraz 30 dni urlopu w roku /Wigilia i Sylwester dodatkowo wolne
  •              Elastyczne godziny pracy i dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  •              Odzież robocza zapewniona przez firmę
  •              Firma z dobrym/bardzo dobrym połączeniem z transportem publicznym
  •              Udział wJobRadbikeleasing po okresie próbnym
  •              Oferujemy kosz z owocami, dozownik wody i ekspres do kawy kawa
  •              Szeroki zakres możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
  •              Z nami będziesz pracować w przyjaznym i zmotywowanym zespole w ekscytującej fazie rozruchu młodej i rozwijającej się firmy i możesz oczekiwać premii za zmiany(rozłożone w czasie)

Opis stanowiska

  • Dostarczasz do maszyn szkło płaskie i zapewniasz zorganizowany przebieg produkcji, np. przy cięciu szkła lub przy maszynie produkującej szkło izolacyjne.
  • Następnie będziesz przeprowadzał kontrole jakości i wspierał  różne działy produkcji w ogólnych czynnościach pomocniczych..

Wymagania:

  • Rzemiosło, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Motywacja, rzetelność i chęć dalszego rozwoju

Twój
kontakt

Cenimy sobie wdzięczną, równą współpracę, jesteśmy otwarci i doceniamy różnorodność. Z tego powodu zapraszamy do składania wszystkich aplikacji niezależnie od pochodzenia, wieku, przynależności religijnej, tożsamości seksualnej, tożsamości płciowej, niepełnosprawności, statusu rodzicielskiego, stanu cywilnego czy innych cech chronionych.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoba kontaktowa: Pan Tom Liebthal

Skontakuj się z nami  per WhatsApp pod numerem:  07143-5235599 albo skorzystaj z  naszego formularza  aplikacyjnego: